Gündem

22 Eylül 2021 Çarşamba maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

Futbolu yakından takip eden vatandaşlar günün maçlarını yakından inceliyor. Futbolseverler: “Bugün hangi maçlar var, maç kimde, saat kaç hangi kanalda?” bir soru yöneltti.

22 Eylül 2021 Çarşamba Maç programı: Bugünkü maçlar neler?

Süper Lig ve Milli Takım’ın yanı sıra dünya futbolunu takip edenler belirli bir gün için maç takvimi ile ilgileniyorlar.

Hazırlık maçları dahil her maçın yayınını izlemek isteyenler, “Bugün hangi maçlar var, maç kimde, saat kaçta, hangi kanalda?” sorusunu inceler.

Bir maçın heyecanını yaşamak isteyen futbolseverler bu soruların cevaplarını net bir şekilde bilmek isterler.

Peki bugün hangi maçlar var, maç kimde, saat kaç, hangi kanalda?

BUGÜN KİMİN MAÇI VAR, NE ZAMAN, NE ZAMAN, HANGİ KANALDA?

  • 13:00 Busan – Seul E Land Güney Kore 2. Lig – Bilyoner TV
  • 13:00 FC Seul – Incheon Güney Kore K-Ligi – Bilyoner TV
  • 13:00 Hiroşima – Cerezo Osaka Japonya J.Lig – Milyarder TV
  • 13:00 Kashima Antlers – Kawasaki Frontale Japan J.League – Milyarder TV
  • 13:00 Tokyo – Nagoya Japonya J.Ligi – Milyarder TV
  • 17:00 Gaziantep FK – M. Başakşehir Spor Toto Süper Lig – Bein Sports 1
  • 18:00 Nasaf Qarshi – ATK Mohun Bagan AFC Asya Kupası – Spor Smart, Smart Spor HD
  • 18:30 Haka – SJK Finlandiya Veikkausliiga – Bilyoner TV
  • 18:30 HJK Helsinki – HIFK Helsinki Finlandiya Veikkausliiga – Bilyoner TV
  • 18:30 Honka – KuPS Finlandiya Veikkausliiga – Bilyoner TV
  • 18:30 Ilves – Mariehamn Finlandiya Veikkausliiga – Bilyoner TV
  • 18:30 Inter Turku – Oulu Finlandiya Veikkausliiga – Bilyoner TV
  • 18:30 KTP – Lahti Finlandiya Veikkausliiga – Bilyoner TV
  • 19:00 Ruzomberok – Slovan Bratislava Slovakya Fortuna League -Bilyoner TV
  • 19:00 Flora Tallin – Narva Estonya Premium Liga – Bilyoner TV
  • 19:00 Ternana – Parma İtalya B Serisi – Bilyoner TV
  • 19:00 Sport Boys – Cusco Peru Primera-Apertura – Bilyoner TV
  • 19:30 Salernitana – Verona İtalya Serie A -S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 19:30 Spezia – Juventus İtalya Serie A -S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 19:45 GA Eagles – PSV Holland Eredivisie – S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 19:45 NEC Nijmegen – Utrecht Hollanda Eredivisie – Bilyoner TV
  • 20:00 Lille – Reims Fransa Ligue – 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV
  • 20:00 Monako – St. Etienne Fransa Ligue 1- Bein Sports 4, Bilyoner TV
  • 20:00 Montpellier – Bordeaux Fransa Ligue 1- Bilyoner TV
  • 20:00 Nantes – Brest Fransa Ligue 1 -Bilyoner TV
  • 20:00 Rennes – Clermont Fransa Ligue 1- Bilyoner TV
  • 20:00 Kayserispor – Galatasaray Spor Toto Süper Lig – Bein Sports 1
  • 20:00 Göztepe – Hatayspor Spor Toto Süper Lig-Bein Sports 2
  • 20:00 Djurgarden – Degerfors İsveç Allsvenskan – Bilyoner TV
  • 20:00 Elfsborg – Malmö İsveç Allsvenskan – Bilyoner TV
  • 20:00 Örebro – Östersunds İsveç Allsvenskan – Bilyoner TV
  • 20:00 Sirius – Norrköping İsveç Allsvenskan -Bilyoner TV
  • 20:30 Espanyol – Alaves İspanya La Liga – Smart Spor 2, Spor Smart 2, Bilyoner TV
  • 20:30 Sevilla – Valencia İspanya La Liga-S Sport Plus, Spor Smart, CBC Sport, Smart Sport HD, Bilyoner TV
  • 21:00 Groningen – Vitesse Holland Eredivisie – Bilyoner TV
  • 21:00 Rio Ave – Santa Clara Portekiz Lig Kupası – TV Milyarder
  • 21:15 Alianze Lima – Melgar Peru ilk açılış -Bilyoner TV
  • 21:30 Cremonese – Perugia İtalya Serie B -Bilyoner TV
  • 21:45 Milano – Venedik İtalya Serie AS Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 21:45 Cagliari – Empoli İtalya Serie A-S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 21:45 Glasgow Rangers – Livingston İskoç Ligi Kupası – S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 21:45 Manchester Utd – West Ham İngiltere Lig Kupası – Bein Sports Max 1, Bilyoner TV
  • 21:45 Chelsea – Aston Villa İngiltere Lig Kupası – Bein Sports Max 2, Bilyoner TV
  • 21:45 Wolverhampton – Tottenham İngiltere Lig Kupası Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
  • 21:45 Antwerp – Genk Belgium Pro League Tivibu Spor 2, Bilyoner TV
  • 21:45 Dundee FC – St. Johnstone İskoç Ligi Kupası Bilyoner TV
  • 22:00 Angers – Marsilya Fransa Ligue 1 Bein Sports 4, Bilyoner TV
  • 22:00 Lens – Strasbourg Fransız Ligue 1 Milyarder TV
  • 22:00 Lorient – Nice Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
  • 22:00 Lyon – Troyes Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
  • 22:00 Metz – PSG Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV
  • 22:00 Feyenoord – Heerenveen Holland Eredivisie S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 22:00 Zwolle – Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 22:00 Blooming – Tomayapo Bolivya Premier League Bilyoner TV
  • 23:00 Real Madrid – Mayorka İspanya La Liga S Sport Plus, Spor Smart, CBC Sport, Smart Sport HD, Bilyoner TV
  • 23:00 Villarreal – Elche İspanya La Liga Smart Spor 2, Spor Smart 2, Bilyoner TV
  • 23:15 Famalicao – Penafiel Portekiz Ligi Kupası Bilyoner TV
  • 23:30 Sporting Cristal – Carlos Mannucci Peru Bilyoner TV’nin İlk Açılışı

22 Eylül 2021 Çarşamba Maç programı: Bugünkü maçlar neler?  #bir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu